O nás

Jsme rádi, že máme možnost Vám představit naší firmu DDkámen a produkty, které nabízíme.

Zabýváme se využitím kamene. Nabízíme nejen hotové výrobky, ale také odbornou pomoc. Najdete u nás jak přírodní, tak umělý kámen. Možnosti využití kamene jsou jak v domech tak na zahradách.

Tak neváhejte a přijďte se k nám podívat 🙂 nebo nám napište své dotazy, rádi je zodpovíme a najdeme pro vás co možná nejlepší řešení.
Fota z naší provozovny v Opavě

Kámen

Či kamenný svět, kdysi zdroj bydlení a ochrany, dnes zdroj inspirace a relaxace. Ať už v jakékoliv podobě má pro nás kámen nepostradatelný význam v našem životě. Nechme se jim dále obklopovat, malým kamínkem jako dekoraci či velkými kameny do Vašich zahrad, ať nám stále připomíná na jakých pevných (hmotných) základech stojí tento svět.

Využití kamene

Kámen je možné využít kdekoli, např. ke zkrášlení okolí rodinných domů. Valouny, solitéry, výsypy. Je mnoho druhů obkladů pro vnitřní i venkovní použití, pro tvarovky a tvárnice, plotové pole, krby, lavičky, pískoviště, truhlíky na květiny atd. a to vše v různých barevných odstínech a s různým tvarem povrchu. Jedná se o velkou škálu výrobků, které mimo jiné vhodným způsobem doplňují zahradní architekturu.