UNIkoše - ploty - záhonové ploty - minizahrádky - krby - zídky

Nabízíme nezávaznou kalkulaci na ploty z UNIkošů dle vašich rozměrů.

  • stačí zaslat délku a výšku plotu, typ plotu – plný nebo s výplní viz. foto realizace.

Nabízíme celkovou realizaci nebo částečnou s využitím svépomoci, kdy Vám vysvětlíme technologický postup. Neváhejte nás oslovit. Rádi Vám poradíme.

Co jsou UNIkoše?
UNIkoše  – sypané koše, jak je tento produkt nazýván je jedna z alternativ gabionových systémů. Gabiony mají v rozích spirálový spoj, UNIkoše nikoliv. Rozíl proti gabionům je i ten, že UNIkoše jsou již sestaveny jako celek, takže se nemusí sestavovat po částech na sebe jako Gabiony.
UNIkoše mají oblé rohy. Spoj UNIkošů je ve vně příčky proto není vidět, díky tomu mají designově větší předpoklad pro použití u rodinných domů, chat nebo zahrad.
Tento systém je navržen jako variabilní, tudíž se dá mezi sebou různě kombinovat. Délky sestav plotů, zídek a pod. je potřeba přizpůsobit šířce oka. Nelze délky počítat po centimetrech, ale vždy po oku.
Dají se použít různé výšky pro plotové systémy. Dají se doplňovat koše ke krbům jako odkladové plochy nebo jen jako doplňky v podobě laviček, stolů nebo květináčů. Mezi koše pro plotové systémy se dají použít dřevěné výplně, plastové plotovky nebo různé druhy výplní.

Jako plnící materiál do košů se nejčastěji používají skalní horniny odolné proti zvětrávání, které se do košů ukládají ručně nebo se sypou.

Montáž a její naročnost: celý systém je jednoduchý na montáž a sestavení. Koše se spojí, kámen nasype a je hotovo. Zní to jednoduše a taky to jednoduché je.
Hlavním nosným prvkem je sloupek který je poté obsypán kamenem uvnitř UNIkošů. Kotvení sloupku k zemi lze pomocí zemních vrutů nebo klasické betonáže. Poté se koše secvaknou, navlečou na sloupky a sestaví k sobě. Tím, že se Unikoše sestavuji z dílů, je celek kompaktní a s mezi příčkama velmi vystužený. Je už pak na vás kterou variantu si u nás vyberete.
Jedna z možností je, že si zákazník připraví podklad a sloupky svépomoci a my přijedeme koše sestavit.  Klient si může kámen sypat sám.

V případě dotazů, které vám vyplynou při realizaci s Vámi,  budeme komunikovat a pomůžeme vám s případnými dotazy.

Další možnost je, že si zakázku necháte udělat námi nebo firmou která s námi spolupracuje.

Věříme, že Vás naše výrobky a nápady zaujaly a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Zobrazeno 10 výsledků