Umělý kámen - cihla pásky

Umělý kámen dokonale napodobuje strukturu kamene až do posledního detailu a je tak k nerozeznání od kamene těženého.Obklady z umělého kamene se strukturou štípané břidlice mají výraznou strukturu, vzhledem ke které se využívají především v exteriéru na obklady zdí, plotů, soklů i na fasádní obklady. Jako designový prvek ovšem oživí také interiéry. Obklady jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a za použití špičkových technologií výroby, čímž je dosaženo trvanlivého vzhledu, především stálobarevnosti a to po několik desítek let.
Snadná montáž a trvanlivý vzhled

Umělá umělý kámen je složen z pravidelných panelů, které se skládají vedle sebe a není proto nutné spárování. Montáž je pak velice rychlá a snadná. Obklady lze aplikovat kontaktně také na zateplené fasády za použití speciálního lepidla. K dispozici jsou také rohové prvky.

Na našich webových stránkách najdete rychý přehled produktů od firmy Magicrete .Celkový sortiment najdete na níže uvedených stránkách výrobce .U nás vám zajistíme odběr v Opavě ,technickou podporu – dopravu – lepidla – ochrané nátěry.

http://www.magicrete.cz/

Zobrazeno 8 výsledků